Manchester City może przechwycić cel transferowy Barcelony

Manchester City może przechwycić cel transferowy Barcelony fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

Manchester City spogląda w kierunku Daniego Olmo - podaje Nicolò Schira.

W minionych miesiącach nazwisko piłkarza RB Lipsk wymieniano w kontekście transferu do Barcelony, w której 23-latek szkolił się już w przeszłości. Choć początkowo doniesienia katalońskich mediów na ten temat wydawały się mało prawdopodobne, potwierdzone zostało to, że klub z Camp Nou w samej końcówce letniego okna faktycznie próbował zakontraktować ofensywnego pomocnika. Już później pojawiały się informacje sugerujące, że Barcelona zamierza starać się o jego podpis również w kolejnych oknach. Zobaczymy, jak będzie. Kilka dni temu „Mundo Deportivo” zasugerowało, że raczej nie ma co liczyć na taki transfer zimą.

Tymczasem zdaniem Schiry o Olmo może zacząć starać się również Manchester City. Umiejętności Hiszpana ceni Pep Guardiola, co raczej nie jest zaskoczeniem. „The Citizens” monitorują zawodnika Lipska.

Z doniesień włoskiego dziennikarza wynika, że chodziłoby raczej o transfer w letnim oknie. O pozyskanie Olmo już po zakończeniu sezonu może być nieco łatwiej, chociaż dalej wiele będzie zależało od Lipska. Kontrakt łączy bowiem obie strony do połowy 2024 roku.

W tym sezonie Olmo zanotował na razie tylko trzy występy. To efekt kontuzji mięśniowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?! Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?! OFICJALNIE: Youri Tielemans odchodzi z Leicester City OFICJALNIE: Youri Tielemans odchodzi z Leicester City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy