Koulibaly coraz bliżej odejścia z Napoli. Włosi wytypowali już jego następcę i czekają na rozwój sytuacji

Koulibaly coraz bliżej odejścia z Napoli. Włosi wytypowali już jego następcę i czekają na rozwój sytuacji
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira | Alfredo Pedullà

Przedstawiciele Manchesteru City starają się w dalszym ciągu doprowadzić do nawiązania współpracy z Kalidou Koulibalym z Napoli - uważa Nicolò Schira.

Ekipa z Etihad Stadium zabiegała od dłuższego czasu o zakontraktowanie nowego środkowego obrońcy i przed kilkoma dniami ogłosiła fakt sprowadzenia Nathana Aké z Bournemouth.

W zaistniałej sytuacji wiele wskazywało na to, że defensywa zespołu Pepa Guardioli została uzupełniona o brakujące ogniwo.

Nicolò Schira przekonuje jednak, że angielski zespół nie zamierza poprzestać na nawiązaniu współpracy z reprezentantem Holandii i ma w dalszym ciągu prowadzić rozmowy z Napoli w kwestii pozyskania Kalidou Koulibaly'ego.

Wspomniany dziennikarz uważa, że przedstawiciele Manchesteru City zaoferowali Senegalczykowi możliwość podpisania pięcioletniego kontraktu z gwarantowaną sumą zarobków wynosząca aż 10 milionów euro na sezon.

29-latek miał w przychylny sposób odnieść się do zaproponowanych mu warunków i teraz czeka na rezultat rozmów prowadzonych pomiędzy „The Citizens” a Napoli, które w dalszym ciągu spodziewa się zarobienia przynajmniej 80 milionów euro na odejściu defensora.

Alfredo Pedullà poinformował z kolei, że drużyna z Etihad Stadium zaproponowała 63 miliony euro za Senegalczyka.

Jego obecny pracodawca nie zamierza jej zaakceptować, ale jednocześnie spodziewa się odejścia środkowego obrońcy i dlatego sposobi się do nawiązania współpracy z Gabrielem Magalhãesem z Lille.

Napoli dogadało się już rzekomo z brazylijskim zawodnikiem oraz francuskim klubem, ale finalizację całej operacji uzależnia od sprzedaży Koulibaly'ego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy