Manchester City: Niepewna przyszłość Guardioli. Dwa kluby monitorują sytuację Hiszpana

Manchester City: Niepewna przyszłość Guardioli. Dwa kluby monitorują sytuację Hiszpana
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Pep Guardiola może po zakończeniu obecnego sezonu zakończyć swoją współpracę z Manchesterem City w związku z wykluczeniem klubu z udziału w europejskich pucharach.

Izba Orzekająca Rady Finansowej Kontroli Klubów (CFCB) podjęła decyzję o uniemożliwieniu Manchesterowi City udziału w europejskich pucharach w dwóch najbliższych latach ze względu na rażące uchybienia wynikające z nieprzestrzegania zasad Finansowego Fair Play.

Ten werdykt zaczął budzić już olbrzymią falę spekulacji na temat najbliższej przyszłości poszczególnych zawodników oraz Pepa Guardioli.

Hiszpan wielokrotnie podkreślał, że zamierza wypełnić obowiązujący go kontrakt z „The Citizens”, ale wobec ostatnich wydarzeń może zdecydować się na przedwczesne zakończenie współpracy z ekipą z Etihad Stadium.

Nicolò Schira uważa, że na taki rozwój wypadków liczą władze Juventusu i... Barcelony. Oba kluby będą przyglądać się sytuacji panującej w szeregach angielskiego zespołu i jeżeli pojawi się szansa na pozyskanie utytułowanego szkoleniowca, to wówczas przystąpią do konkretnych działań związanych z zakontraktowaniem 49-latka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy