Manchester City: Niepewna przyszłość Guardioli. Dwa kluby monitorują sytuację Hiszpana

Manchester City: Niepewna przyszłość Guardioli. Dwa kluby monitorują sytuację Hiszpana
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Pep Guardiola może po zakończeniu obecnego sezonu zakończyć swoją współpracę z Manchesterem City w związku z wykluczeniem klubu z udziału w europejskich pucharach.

Izba Orzekająca Rady Finansowej Kontroli Klubów (CFCB) podjęła decyzję o uniemożliwieniu Manchesterowi City udziału w europejskich pucharach w dwóch najbliższych latach ze względu na rażące uchybienia wynikające z nieprzestrzegania zasad Finansowego Fair Play.

Ten werdykt zaczął budzić już olbrzymią falę spekulacji na temat najbliższej przyszłości poszczególnych zawodników oraz Pepa Guardioli.

Hiszpan wielokrotnie podkreślał, że zamierza wypełnić obowiązujący go kontrakt z „The Citizens”, ale wobec ostatnich wydarzeń może zdecydować się na przedwczesne zakończenie współpracy z ekipą z Etihad Stadium.

Nicolò Schira uważa, że na taki rozwój wypadków liczą władze Juventusu i... Barcelony. Oba kluby będą przyglądać się sytuacji panującej w szeregach angielskiego zespołu i jeżeli pojawi się szansa na pozyskanie utytułowanego szkoleniowca, to wówczas przystąpią do konkretnych działań związanych z zakontraktowaniem 49-latka.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy