Manchester City: Pierwszy letni transfer potwierdzony. Na początek skromnie [OFICJALNIE]

Manchester City: Pierwszy letni transfer potwierdzony. Na początek skromnie [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Manchester City FC

Scott Carson podpisał roczną umowę z Manchesterem City, która wiąże go z klubem do lata 2022 roku - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej klubu.

35-latek dołączył do „Obywateli“ w 2019 roku, początkowo na zasadzie rocznego wypożyczenia z Derby County. Umowa ta została następnie przedłużona o kolejne 12 miesięcy latem ubiegłego roku, a on sam zadebiutował w barwach City w wygranym 4:3 spotkaniu z Newcastle w maju.

W związku z wygaśnięciem kontraktu z Derby, piłkarz przeszedł do nowego klubu na zasadzie wolnego transferu.

- To przyjemność i przywilej być częścią składu tutaj w City - oświadczył Carson. - Przebywanie z Pepem i jego sztabem jest fantastyczne i czuję, że nauczyłem się bardzo wiele, odkąd dołączyłem w 2019 roku - dodał.

- Ci faceci sprawili, że od razu poczułem się jak w domu i pokochałem każdą sekundę moich dwóch lat spędzonych tutaj. Zobowiązanie się na kolejny rok było niezwykle łatwą decyzją. Chcę nadal wywierać presję na innych bramkarzy, których mamy tutaj i chcę się upewnić, że moje doświadczenie będzie dla nich pomocne - skwitował.

Carson to pierwszy transfer Manchesteru City w letnim okienku transferowym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy