Manchester City przekonał Ferrana Torresa

Manchester City przekonał Ferrana Torresa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Bild

Z doniesień „Sport Bilda” wynika, że Ferran Torres przeniesie się z Valencii do Manchesteru City.

20-letni skrzydłowy był łączony w ostatnich tygodniach z wieloma czołowymi europejskimi klubami. W tym gronie znalazła się m.in. Borussia Dortmund. Według „Sport Bilda” zawodnik nie trafi jednak do BVB. Jego nowym klubem ma być Manchester City. Podobno Hiszpan jest już dogadany z klubem z Etihad, gdzie będzie współpracował z Pepem Guardiolą.

To właśnie 49-latek miał przekonać Torresa, by przenieść się do MC. „Sport Bild” pisze o całej sprawie z perspektywy Borussii i dodaje, że niemiecki klub ostatecznie uznał, że nie chce płacić za atakującego 35-40 milionów euro.

Prawdopodobnie właśnie tyle zapłacą za Torresa „The Citizens”. Taka kwota nie powinna stanowić dla nich żadnego problemu. Choć nie można oczywiście wykluczyć, że będą próbowali ją obniżyć z uwagi na wygasający w przyszłym roku kontrakt Hiszpana.

Bilans Torresa z obecnego sezonu to 44 występy, sześć bramek i osiem asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy