Manchester City: Yangel Herrera wypożyczony po raz szósty [OFICJALNIE]

Manchester City: Yangel Herrera wypożyczony po raz szósty [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RCD Espanyol

Yangel Herrera przeniósł się z Manchesteru City do Espanyolu.

Środkowy pomocnik został sprowadzony przez angielski klub z Atlético Venezuela w lutym 2017 roku i od tego momentu nie dostąpił zaszczytu zadebiutowania w szeregach „The Citizens” z uwagi na fakt, że był regularnie wypożyczany do takich zespołów jak New York City (dwukrotnie), SD Huesca i Granada (dwukrotnie).

Reprezentant Wenezueli najlepiej radził sobie w tej ostatniej drużynie, gdzie należał do grona wyróżniających się zawodników za sprawą rozegrania dla niej łącznie 82 spotkań okraszonych zdobyciem 10 bramek oraz zaliczeniem 5 asyst.

Ekipa z Andaluzji była naturalnie zainteresowana zatrzymaniem na dłużej w swoich szeregach Yangela Herrery, ale nie była w stanie sprostać oczekiwaniom Manchesteru City, któremu ponownie nie udało się znaleźć konkretnego chętnego na 23-latka.

W związku z tym pomocnik udał się na swoje szóste wypożyczenie. Tym razem wylądował on w beniaminku LaLigi - Espanyolu, któremu postara się pomóc utrzymać w hiszpańskiej elicie.

Klub z Barcelony nie zagwarantował sobie prawa do dokonania definitywnego wykupu Wenezuelczyka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy