Manchester City z ofertą dla syna Rooneya

Manchester City z ofertą dla syna Rooneya fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Daily Mirror

Kai Rooney znalazł się na celowniku Manchesteru City. Mistrzom Anglii zależy, by syn Wayne'a powrócił do akademii „Obywateli”.

W 2009 roku Wayne i Coleen Rooneyowie doczekali się pierwszego potomka. Nie trzeba był czekać szczególnie długa, aż młody Kai rozpocznie swoją wędrówkę piłkarskimi śladami ojca. Jego talent dostrzegli skauci Manchesteru City, a „Obywatelom” udało się sprowadzić chłopaka w 2016 roku, choć jego ojciec bronił jeszcze barw Manchesteru United. Później Kai Rooney pozostawał w akademii mistrzów Anglii, gdy jego tata przeniósł się do Evertonu.

Przygoda młodego zawodnika skończyła się jednak w 2018 roku. Legendarny już napastnik zdecydował się na wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie przeniósł się do DC United, i wziął ze sobą swoich najbliższych, w tym właśnie Kaia. Od stycznia jednak Rooney wraca do Anglii, do Derby County, co zamierza wykorzystać Manchester City.

Kai Rooney udowodnił w USA, że ma również talent do tenisa, ale „The Citizens” chcą, by w pełni skupił się na rozwoju piłkarskim. „Daily Mirror” informuje, że klub złoży ofertę, licząc, że młody gracz ponownie będzie bronił jego barw, a przyszłości może nawet powalczy o miejsce w pierwszej drużynie.

Operacja wcale nie musi być szczególnie skomplikowana. Derby oraz Manchester dzielą dwie godziny jazdy samochodem, zatem Kai mógłby w miarę swobodnie dojeżdżać na treningi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy