Manchester City zagra przeciwko Chelsea bez pięciu zawodników

Manchester City zagra przeciwko Chelsea bez pięciu zawodników
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester City

Manchester City przystąpi do meczu z Chelsea osłabiony brakiem pięciu graczy.

W niedzielę dojdzie do hitowego starcia w ramach rozgrywek Premier League. Naprzeciw siebie staną bowiem jedenastki Chelsea i Manchesteru City.

Goście przystąpią do tego meczu poważnie osłabieni. Nie wystąpią w nim bowiem Gabriel Jesus, Kyle Walker i trzech nieznanych jeszcze z nazwiska graczy.

Wszystko przez pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa. Jeszcze kilka dni temu z tego powodu odwołane zostało spotkanie wicemistrzów Anglii z Evertonem.

Do sprawy odniósł się menedżer Manchesteru City, Pep Guardiola.

- Chcieliśmy grać, ale w dniu meczu otrzymaliśmy wyniki testów i te wykazały, że mamy zakażoną większą grupę graczy. Natychmiast poinformowaliśmy o tym władze ligi. Osobiście dzwoniłem do Carlo Ancelottiego, by wyjaśnić całą sytuację - przyznał, dodając, że nie może podać przed niedzielą nazwisk trzech innych nieobecnych piłkarzy ze względu na regulacje Premier League.

Niedzielny mecz ligi angielskiej między Manchesterem City a Chelsea rozpocznie się o godzinie 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy