Manchester City zaprezentował trzeci komplet strojów [FOTO]

Manchester City zaprezentował trzeci komplet strojów [FOTO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Manchester City

Manchester City przedstawił swoją trzecią koszulkę przygotowaną na sezon 2020/2021.

Firma Puma zaprezentowała już wspólnie z „The Citizens” projekty domowego i wyjazdowego stroju angielskiego zespołu.

Teraz przyszedł czas na to, aby światło dzienne ujrzał trzeci komplet Manchesteru City. A ten zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami będzie odnosił się do bogatej kultury muzycznej i modowej miasta.

Wzór paisley z detalami herbu klubu zaprezentowany na koszulce jest synonimem artystów z epoki Mod i Brit Pop z lat 90-tych i był podstawą mody młodzieżowej lat 60-tych.

Trzeci strój Manchesteru City na sezon 2020/2021Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion 5 wniosków po El Clásico 5 wniosków po El Clásico Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy