Manchester United chce przechwycić cel transferowy PSG. Będzie przekonywać

Manchester United chce przechwycić cel transferowy PSG. Będzie przekonywać fot. Settawat Udom / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mohamed Bouhafsi

Zainteresowanie Eduardo Camavingą ze strony Manchesteru United jest poważne - podaje Mohamed Bouhafsi.

„Manchester United oficjalnie wyraził zainteresowanie Camavingą. W przyszłym tygodniu człowiek angielskiego klubu spotka się ze świtą zawodnika, by przekonać go do transferu. Na ten moment priorytetem gracza pozostaje Paris Saint-Germain. Chce zostać we Francji. Umowa Camavingi z Rennes wygasa w połowie 2022 roku” - napisał Bouhafsi na Twitterze.

Camavinga przez długi czas był łączony z transferem do Realu Madryt. RMC Sport już kilka tygodni temu podało jednak, że 18-letni pomocnik owszem chce odejść, ale do Paris Saint-Germain, które chce mieć go u siebie.

Problemem w całej sprawie mogą okazać się oczekiwania finansowe Rennes, które podobno dalej chce otrzymać za swojego zawodnika 100 milionów euro. Biorąc pod uwagę wygasający za rok kontrakt Camavingi, taka kwota wydaje się nierealna.

Piłkarz miał już jasno dać do zrozumienia władzom Rennes, że nie przedłuży umowy.

W poprzednim sezonie Camavinga rozegrał 39 meczów. Strzelił gola i zaliczył trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy