Manchester United coraz bliższy pozyskania Grealisha. Musi spełnić jeden warunek

Manchester United coraz bliższy pozyskania Grealisha. Musi spełnić jeden warunek
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Athletic

Manchester United wysunął się na prowadzenie w wyścigu o zakontraktowanie Jacka Grealisha z Aston Villi.

Ofensywny pomocnik cieszy się spory zainteresowaniem ze strony wielu zespołów występujących na poziomie Premier League. Wśród nich znajdują się między innymi „Czerwone Diabły”, które miały uczynić z osoby 24-latka jeden ze swoich głównych celów transferowych na nadchodzące lato.

„The Athletic” przekonuje, że Jack Grealish jest świadomy tego stanu rzeczy i z chęcią opuściłby szeregi drużyny z Birmingham. Anglik jest nawet gotów przystać na ewentualna ofertę ekipy z Old Trafford. Ta musi jednak przed jej złożeniem spełnić jeden warunek - awansować do Ligi Mistrzów.

Jeżeli Manchesterowi United nie uda się osiągnąć tego celu, to wówczas ofensywny zawodnik może zdecydować się na kontynuowanie kariery w innym z klubów, w którym będzie mógł dostąpić zaszczytu zadebiutowania w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na Starym Kontynencie..

24-latek wystąpił w 28 meczach Aston Villi w trwającym sezonie i strzelił w nich dziewięć bramek oraz zanotował osiem asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy