Manchester United: Erik ten Hag odwołał dzień wolny. Piłkarze mieli przebiec 13,8 kilometra

Manchester United: Erik ten Hag odwołał dzień wolny. Piłkarze mieli przebiec 13,8 kilometra fot. dean bertoncelj / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Manchester Evening Standard I Kaveh Solhekol [Twitter]

Niedziela miała być wolnym dniem dla piłkarzy Manchesteru United, ale menedżer Erik ten Hag go odwołał - podaje „The Manchester Evening News”.

Zawodnicy Manchesteru United w katastrofalnym stylu pokazali się w sobotnim meczu wyjazdowym Premier League z Brentfordem. „Czerwone Diabły” przegrywały 0:4 już po 35 minutach spotkania i takim też wynikiem się ono zakończyło. Do siatki trafili Jay Dasilva, Mathias Jensen, Ben Mee i Bryan Mbeumo.

Piłkarze MU mieli mieć w niedzielę wolne, ale Erik ten Hag odwołał je po kompromitującej porażce. Drużyna miała zregenerować siły przed powrotem do treningów w przyszłym tygodniu, lecz menedżer zespołu był tak oburzony występem swoich podopiecznych, że zażądał, aby przyszli na dodatkową sesję treningową. Zawodnicy wrócili do Manchesteru w sobotni wieczór i już w niedzielę rano zostali wezwani z powrotem do Carrington.

Kaveh Solhekol przekazał ciekawy szczegół dotyczący niedzielnego treningu MU. Ten Hag chciał, by jego podopieczni podczas zajęć przebiegli 13,8 kilometra. Skąd wziął się ten dystans? Piłkarze Brentfordu przebiegli w sobotę o 13,8 kilometra więcej od graczy United, pokonując 109,4 kilometra przy 95,6 piłkarzy Ten Haga.

W poniedziałek 22 sierpnia MU zmierzy się na Old Trafford z Liverpoolem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy