Manchester United gotów obsypać złotem rezerwowego bramkarza

Manchester United gotów obsypać złotem rezerwowego bramkarza
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport1

Manchester United zgłosił się po Kevina Trappa, oferując bramkarzowi Eintrachtu Frankfurt naprawdę lukratywny kontrakt - podaje SPORT1.

Angaż doświadczonego golkipera, który byłby w stanie rywalizować o pierwszy skład z Davidem de Geą to powoli obsesja dla Erika ten Haga. Holender traktuje ten cel priorytetowo.

„Czerwone Diabły” zgłosiły się już po Yanna Sommera, ale szybko okazało się, że operacja nie może dojść do skutku. Następstwem tego jest umieszczenie na celowniku Kevina Trappa.

Według „Kickera” Anglicy przymierzają się do złożenia jednocyfrowej oferty. SPORT1 kontruje, informując o wycenie Eintrachtu Frankfurt na poziomie 15-20 milionów euro.

Nim propozycja trafi na biurko Niemców, kulisy ewentualnego kontraktu poznał sam zawodnik.

Manchester United jest gotów związać się z sześciokrotnym reprezentantem Niemiec do 30 czerwca 2026 roku. Oferowana pensja to rzekomo około 11 milionów euro.

32-latek w tej chwili z pensją 3,5 miliona euro za sezon cieszy się mianem najlepiej zarabiającego gracza „Orłów”.

Trapp z Eintrachtem jest związany już po raz drugi. Bronił jego barw w latach 2012-2015 i ponownie robi to od sierpnia 2018 roku. Między słupkami stawał 261 razy, zachowując 59 czystych kont.

W swoim piłkarskim CV bramkarz posiada jeszcze 1.FC Kaiserslautern oraz Paris Saint-Germain.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy