Manchester United: Jest decyzja w sprawie Ole Gunnara Solskjæra

Manchester United: Jest decyzja w sprawie Ole Gunnara Solskjæra fot. Yu Chun Christopher Wong / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Ole Gunnar Solskjær poprowadzi Manchester United w sobotnim meczu Premier League z Tottenhamem - wynika z doniesień Fabrizio Romano.

Mimo wstydliwej porażki z Liverpoolem 0:5 i kilku wcześniejszych wpadek po weekendzie panowało przekonanie, że Solskjær nie straci w tym tygodniu pracy. „The Manchester Evening News” zasugerowało jednak, iż zwolnienie Norwega przed kolejnym starciem z Tottenhamem jest możliwe. Inne źródła dodawały z kolei, że łączony z posadą na Old Trafford Antonio Conte jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z „Czerwonymi Diabłami”.

Według Romano w tym tygodniu nie dojdzie jednak do żadnej zmiany.

„Decyzja głównej części zarządu Manchesteru United została potwierdzona. Z tego co rozumiem Ole Gunnar Solskjær na pewno poprowadzi zespół w meczu z Tottenhamem. Ferguson wspiera Norwega. Ole rozmawiał dzisiaj również z piłkarzami. Kolejne mecze będą kluczowe” - napisał włoski dziennikarz na Twitterze.

Przed MU sobotnie spotkanie z Tottenhamem. Następne mecze „Czerwone Diabły” rozegrają we wtorek i kolejną sobotę. Ich rywalami będą Atalanta (Liga Mistrzów) oraz Manchester City (Premier League).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy