Manchester United: Lemar nową opcją. Doszło do spotkania

Manchester United: Lemar nową opcją. Doszło do spotkania
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

ESPN podaje, że działacze Manchesteru United spotkali się z przedstawicielami Thomasa Lemara.

Rozprzestrzeniający się koronawirus zatrzymał rozgrywki piłkarskie, ale nie oznacza to, że największe kluby nie myślą o transferach. Do spotkania między przedstawicielami MU a Lemara doszło w poprzednim tygodniu. ESPN podkreśla, że władze „Czerwonych Diabłów” rozważają transfer skrzydłowego Atlético Madryt, ale sprawa nie jest w żaden sposób przesądzona. W najbliższym czasie odbędą one jeszcze wiele rozmów z agentami różnych zawodników.

Samo odejście Lemara z Atlético jest bardzo prawdopodobne. Francuz kosztował „Rojiblancos” 70 milionów euro i w stolicy Hiszpanii wiązano z nim wielkie nadzieje. Skrzydłowy ich nie spełnił. W tym sezonie wybiegał na murawy 24 razy, nie notując choćby jednego trafienia czy asysty.

Duży koszt ściągnięcia do siebie Lemara oraz wygasający dopiero 30 czerwca 2023 roku kontrakt zawodnika sprawiają, że za atakującego trzeba będzie sporo zapłacić. Z drugiej strony już wcześniej pojawiały się informacje sugerujące, że rozstania chce zarówno Francuz, jak i samo Atlético. Może to pomóc w osiągnięciu porozumienia.

W przeszłości Lemara łączono z innymi klubami z Premier League - Arsenalem oraz Tottenhamem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy