Manchester United: Lingard o krok od opuszczenia Old Trafford

Manchester United: Lingard o krok od opuszczenia Old Trafford fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Times

Manchester United w najbliższych dniach pożegna Jesse'ego Lingarda, który na zasadzie wypożyczenia przeniesie się do West Ham United, informuje „The Times”.

Zdaniem angielskiego dziennika w grze o podpis Lingarda do ostatniej chwili pozostawały też West Bromwich Albion oraz Sheffield United, jednak sam zainteresowany woli WHU, gdzie spotka się z Davidem Moyesem, dobrze znanym mu z Old Trafford.

Lingard w tym sezonie w zasadzie nie pojawiał się na murawie. Łącznie zagrał w trzech meczach - w dwóch Pucharze Ligi i jednym w Pucharze Anglii. Przyszedł więc czas na na razie tymczasowe pożegnanie z macierzystym klubem, gdyż u menedżera Ole Gunnara Solskjæra nie dostałby raczej większej liczby minut.

W przeszłości 28-letni skrzydłowy zaliczył kilka wypożyczeń - do Leicester City, Birmingham City, Brighton & Hove Albion i Derby County, z ostatniego wrócił jednak w 2015 roku. Dla United łącznie zanotował 33 bramki i 20 asyst w 210 meczach.

Lingard ma też 24 występy w reprezentacji Anglii. Ostatni raz powołanie dostał w czerwcu 2019 roku na finały Ligi Narodów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy