Manchester United: Lingard trafi do ligi francuskiej?!

Manchester United: Lingard trafi do ligi francuskiej?! fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Jesse Lingard miał znaleźć się na celowniku Nicei, o czym informuje „Sky Sports”.

Wydaje się, że dni Anglika na Old Trafford są już policzone. Miejsca w drużynie nie widzi dla niego bowiem Ole Gunnar Solskjaer. Norweg dawał mu w ostatnich miesiącach mało szans.

To spowodowało, że zawodnik zaczął rozglądać się za innymi opcjami. Początkowo mówiło się o tym, że Lingard mógłby przenieść się do Hiszpanii, a konkretniej do Realu Sociedad.

Okazuje się jednak, że do gry włączył się w ostatnich dniach kolejny mocny gracz. Tak przynajmniej twierdzi „Sky Sports”. Zdaniem tego medium odbyły się wstępne rozmowy władz Nicei z otoczeniem piłkarza.

Tematem była oczywiście jego zimowa przeprowadzka nad Lazurowe Wybrzeże. W grę miałoby wchodzić wypożyczenie, obowiązujące prawdopodobnie do 30 czerwca 2021 roku.

Lingard, który jest wychowankiem Manchesteru United, rozegrał w tym sezonie zaledwie trzy mecze.

Jego kontrakt z liderem Premier League obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy