Manchester United ma problem. Sancho marzy o grze w Hiszpanii?!

Manchester United ma problem. Sancho marzy o grze w Hiszpanii?! fot. Jadon Sancho I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: London Evening Standard

Chociaż Manchester United ostrzy sobie kły na Jadona Sancho, wkrótce może obejść się smakiem. Według najnowszych wieści Anglik chciałby bowiem kontynuować swoją karierę w Hiszpanii.

„Czerwone Diabły” o 19-latka starają się już od roku i choć poprzedniego lata sam zawodnik zdecydował się odrzucić zakusy ekipy z Old Trafford, obecnie jego sytuacja jest zgoła odmienna. Borussia Dortmund ma bowiem być skłonna do sprzedaży utalentowanego skrzydłowego, przy czym nie za mniej niż 120 milionów euro (100 milionów funtów).

Według „London Evening Standard” wycena przedstawiciela Bundesligi wcale nie zniechęca działaczy z Manchesteru, a wręcz przeciwnie, daje im przewagę m.in. nad Chelsea, która również wykazuje zainteresowanie Jadonem Sancho. Londyńczycy mają jednak pewien problem. Mianowicie wspomniane źródło donosi, że wielkim marzeniem zawodnika jest gra w Hiszpanii, co z automatu sprawia, że faworytem do jego zakontraktowania są Real Madryt i Barcelona.

Na razie giganci LaLigi pozostają spokojni, gdyż są skupieni na nieco innych celach, ale nie można wykluczyć scenariusza, w którym to już pierwszego lipca przedstawią oni swoje oferty za autora 15 goli i 17 asyst w bieżącej kampanii.

Biorąc to pod uwagę, Manchester United ma spory kłopot. Nie tak dawno odpuścił on bowiem walkę o Hakima Ziyecha, co natychmiast wykorzystała Chelsea, zapewniając sobie jego usługi od lata, a teraz sprzed nosa sprzątnięty „Czerwonym Diabłom” może zostać Jadon Sancho.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy