Manchester United nie odpuszcza. „Czerwone Diabły” walczą o Bellinghama

Manchester United nie odpuszcza. „Czerwone Diabły” walczą o Bellinghama
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” przekonuje, że Manchester United nie zamierza odpuszczać rywalizacji o podpis Jude’a Bellinghama.

16-letni pomocnik Birmingham City od dawna znajduje się na celownikach czołowych europejskich klubów. W tym tygodniu „Sport Bild” poinformował, że zawodnik po odrzuceniu oferty z Bayernu jest nastawiony na transfer do Borussii Dortmund. Zdaniem „Daily Mirror” sprawa nie jest jednak przesądzona i MU nie zamierza odpuszczać.

Władze „Czerwonych Diabłów” bardzo chcą mieć u siebie Bellinghama i podobnie jak BVB są skłonne zapłacić za niego około 35 milionów euro. Brytyjscy dziennikarze utrzymują, że to MU ma większe szanse na zakontraktowanie talentu.

Środkowy lub boczny pomocnik zadebiutował w pierwszym zespole Birmingham w obecnym sezonie. Jego dotychczasowy bilans z Championship to 32 spotkania, cztery bramki i trzy asysty.

Bellingham ma na koncie występy w reprezentacjach Anglii do lat 15, 16 oraz 17.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bułka poprosił PSG o możliwość odejścia z klubu Bułka poprosił PSG o możliwość odejścia z klubu OFICJALNIE: Bohar odszedł z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Bohar odszedł z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Sinani opuścił Norwich City, nim zdążył zadebiutować OFICJALNIE: Sinani opuścił Norwich City, nim zdążył zadebiutować Piątek coraz bliższy opuszczenia Herthy? Ma wylądować ponownie w Serie A Piątek coraz bliższy opuszczenia Herthy? Ma wylądować ponownie w Serie A Mario Götze wróci do Bayernu Monachium?! Mario Götze wróci do Bayernu Monachium?! Leeds United sięga po jeszcze jednego defensora. OFICJALNIE: Diego Llorente rusza na podbój Premier League Leeds United sięga po jeszcze jednego defensora. OFICJALNIE: Diego Llorente rusza na podbój Premier League FC Barcelona: Luis Suárez odchodzi teraz za darmo, ale za ewentualne... bonusy w przyszłości FC Barcelona: Luis Suárez odchodzi teraz za darmo, ale za ewentualne... bonusy w przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy