Manchester United nie odpuszcza. „Czerwone Diabły” walczą o Bellinghama

Manchester United nie odpuszcza. „Czerwone Diabły” walczą o Bellinghama
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” przekonuje, że Manchester United nie zamierza odpuszczać rywalizacji o podpis Jude’a Bellinghama.

16-letni pomocnik Birmingham City od dawna znajduje się na celownikach czołowych europejskich klubów. W tym tygodniu „Sport Bild” poinformował, że zawodnik po odrzuceniu oferty z Bayernu jest nastawiony na transfer do Borussii Dortmund. Zdaniem „Daily Mirror” sprawa nie jest jednak przesądzona i MU nie zamierza odpuszczać.

Władze „Czerwonych Diabłów” bardzo chcą mieć u siebie Bellinghama i podobnie jak BVB są skłonne zapłacić za niego około 35 milionów euro. Brytyjscy dziennikarze utrzymują, że to MU ma większe szanse na zakontraktowanie talentu.

Środkowy lub boczny pomocnik zadebiutował w pierwszym zespole Birmingham w obecnym sezonie. Jego dotychczasowy bilans z Championship to 32 spotkania, cztery bramki i trzy asysty.

Bellingham ma na koncie występy w reprezentacjach Anglii do lat 15, 16 oraz 17.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy