Manchester United: Richarlison alternatywą dla Hålanda?!

Manchester United: Richarlison alternatywą dla Hålanda?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Evening Standard

Jak donoszą angielskie media, Manchester United przygotowuje się na wypadek, gdyby nie udało mu się w styczniu pozyskać Erlinga Brauta Hålanda. Alternatywę dla Norwega stanowić ma Richarlison.

Nie jest żadną tajemnicą, że głównym celem „Czerwonych Diabłów” na styczniowe okno transferowe jest angaż nowego napastnika. Początkowo faworytem na tym polu był Mario Mandžukić, lecz Chorwat ostatecznie wybrał ofertę katarskiego Al-Duhail. Z tego powodu Anglicy musieli znaleźć inne opcje.

Nowym faworytem do wzmocnienia ofensywny ekipy z Old Trafford jest Erling Braut Håland, jednak długa kolejka chętnych po gracza Salzburga sprawiła, że dyrekcja Manchesteru United przygotowała także alternatywne rozwiązania.

Jednym z nich jest sprowadzenie Richarlisona, który doskonale zaaklimatyzował się na angielskich boiskach, a teraz zbiera tego plony. Brazylijczyk w ubiegłym sezonie zgromadził w barwach „The Toffees” 14 trafień i dwie asysty, a w bieżących rozgrywkach ma już na swoim koncie osiem goli oraz cztery kluczowe podania. Dobra forma piłkarza, który może pokryć każdą pozycję w ofensywie, zaalarmowała Everton, stąd nie tak dawne przedłużenie z nim kontraktu do 30 czerwca 2024 roku. Pomimo tego „Czerwone Diabły” niezwykle poważnie myślą o złożeniu za niego oferty.

Następne miejsce na liście życzeń Manchesteru United zajmuje Moussa Dembélé z Olympique’u Lyon.

AKTUALIZACJA: Håland został już zawodnikiem Borussii Dortmund.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy