Manchester United: Roy Keane doradza. „Ta dwójka odmieniłaby drużynę”

Manchester United: Roy Keane doradza. „Ta dwójka odmieniłaby drużynę” fot. D. Ribeiro / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Roy Keane uważa, że Manchester United musi dokonać konkretnych ruchów na rynku transferowym, żeby móc rywalizować o mistrzostwo. Na celowniku powinni się znaleźć Harry Kane oraz Jack Grealish.

Ole Gunnar Solskjær radzi sobie coraz lepiej w roli menedżera Manchesteru United, ale wciąż nie można mówić o powrocie klubu na szczyt. Obecny sezon jest dość udany i choć nie ma już większych szans na przegonienie Manchesteru City, „Czerwone Diabły” zmierzają po wicemistrzostwo Anglii. Legenda ekipy z Old Trafford, Roy Keane, uważa, że w zespole brakuje kilku konkretnych poprawek.

- Wciąż myślę, że brakuje im dwóch-trzech piłkarzy, by rywalizować z Manchesterem City - stwierdził były pomocnik na wizji „Sky Sports”.

- Kadra jest zbyt wąska. Potrzebują napastnika światowej klasy, nowego pomocnika i najprawdopodobniej środkowego obrońcy. Ale priorytetem byłyby atak i pomoc.

Keane ma nawet konkretne propozycje dla działaczy.

- Dwaj zawodnicy, o których ja myślałem w ostatnich tygodniach, a którzy moim zdaniem byliby świetni w Manchesterze United, to Harry Kane, niezależnie od kosztów, oraz Jack Grealish. Myślę, że w United brakuje takich wyjątkowych graczy. Wydaje mi się, że Grealish dałby tę jakość i czułby się świetnie na Old Trafford. Fani by go pokochali. Najbardziej lubię w nim tę jego odwagę na boisku, zawsze szuka piłki w gąszczu zawodników. Widzimy, że się nieustannie rozwija, jest znakomity. Kane? To oczywiste, że on gwarantuje gole.

Jak Keane jednak widzi możliwość sprowadzenia Anglików?

- Można postawić cały swój dobytek, że nie będzie łatwo, ale Manchester United zwyczajnie musi spróbować podpisywać takich graczy, w przeciwnym razie co roku będziemy poruszali tę samą dyskusję o przyczynach niepowodzeń.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy