Manchester United: Solskjær nie martwi się o przyszłość Pogby

Manchester United: Solskjær nie martwi się o przyszłość Pogby
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Ole Gunnar Solskjær jest przekonany, że Paul Pogba w końcówce trwającego letniego okienka transferowego nie opuści szeregów Manchesteru United.

Reprezentant Francji miał być zdecydowany w ostatnich tygodniach na zakończenie współpracy z „Czerwonymi Diabłami”, ponieważ poważne zainteresowanie jego usługami przejawiał Real Madryt.

Wielkim zwolennikiem sprowadzenia 26-letniego zawodnika na Estadio Santiago Bernabéu był Zinédine Zidane, który widział w swoim rodaku nowego lidera środka pola w prowadzonej przez siebie drużynie.

„Królewscy” mocno zabiegali o przekonanie przedstawicieli ekipy z Old Trafford do sprzedaży ich piłkarza, ale ci nie byli skłonni przystać na proponowane im warunki i wiele na to wskazuje, że udało im się skutecznie odeprzeć zakusy hiszpańskiego zespołu.

- Wy dziennikarze zawsze stawiacie znaki zapytania przy Paulu. Nie martwię się o niego, bo moim zdaniem zostanie w Manchesterze United. Nie widzę też nic złego w tym, kiedy piłkarz po spotkaniu mówi: „Cieszę się grą, dobrze bawię się z moimi kolegami, podoba mi się to co robię, kocham moją pracę, fajnie było wystąpić w tym meczu”. Oczywiście było też pytanie o jego przyszłość. Zawsze się pojawiają przy jego osobie. Nie miałem jeszcze ani jednej konferencji prasowej, na której nie odpowiadałbym na pytanie na jego temat, ale zauważcie, że 80% wypowiedzi Paula odnosiło się do tego, że „cieszył się grą” - powiedział Ole Gunnar Solskjær, który w ten sposób odniósł się do słów Francuza po wygranym spotkaniu z Chelsea.

Wiele również wskazuje na to, że Real Madryt zrezygnował już ze starań związanych z pozyskaniem środkowego pomocnika w kończącym się okienku transferowym, ponieważ nie udało mu się sprzedać między innymi Jamesa Rodrígueza i Garetha Bale'a. Media od początku uważały, że pieniądze zarobione na ich odejściu zostałyby przeznaczone na kupno Pogby, ale już wiemy, że obaj w rozpoczętym już sezonie będą reprezentować barwy „Królewskich”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy