Manchester United: Solskjær oczekuje reakcji władz klubu. Chce SZEŚCIU nowych zawodników!

Manchester United: Solskjær oczekuje reakcji władz klubu. Chce SZEŚCIU nowych zawodników! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Times

Ole Gunnar Solskjær poinformował zarząd Manchesteru United, że potrzebuje sześciu piłkarzy, aby klub mógł osiągać wyniki na miarę oczekiwań.

„Czerwone Diabły” prezentują się w trwających rozgrywkach dużo poniżej oczekiwań i w trwającym zimowym okienku transferowym nie pozyskali żadnego wartościowego zawodnika, który mógłby pomóc to zmienić.

Niezadowolenia z tego faktu nie ukrywają kibice, eksperci i nawet sam Ole Gunnar Solskjær. Dziennikarze „The Times” uważają, że norweski szkoleniowiec spotkał się niedawno z przedstawicielami klubu i spodziewania się podjęcia przez nich stosownych kroku do zapewnienia mu możliwości pozyskania sześciu nowych piłkarzy - bocznego obrońcy, dwóch środkowych pomocników, ofensywnego pomocnika, skrzydłowego oraz napastnika.

Obecny opiekun ekipy z Old Trafford jest przekonany, że zakontraktowanie graczy na wspomniane pozycje pozwoli prowadzonej przez niego drużynie osiągać wyniki na miarę oczekiwań.

Władze Manchesteru United zamierzają spełnić jego prośbę i zagospodarować odpowiednie środku na ich sprowadzenie. Działanie przedstawicieli klubu w tym zakresie może jednak nie wystarczyć, ponieważ próbują oni kupić zawodników za uczciwą cenę. Z tego też powodu mają olbrzymi problem z pozyskaniem między innymi Bruno Fernandesa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy