Manchester United: Solskjær zgadza się na zimowe wypożyczenie Lingarda

Manchester United: Solskjær zgadza się na zimowe wypożyczenie Lingarda fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Prowadzący Manchester United Ole Gunnar Solskjær dał „zielone światło” na zimowe wypożyczenie Jesse’ego Lingarda - informuje ESPN.

Menedżer „Czerwonych Diabłów” chciał zatrzymać Lingarda w drużynie na drugą część sezonu, ale po rozmowie z piłkarzem miał wyrazić zgodę na jego wypożyczenie do innego zespołu. Teraz ostateczną decyzję w sprawie przyszłości ofensywnego pomocnika musi podjąć jeszcze zarząd MU, ale prawdopodobnie tymczasowo zmieni on barwy.

Na takim ruchu zależy samemu Lingardowi. Piłkarz chce bowiem wrócić do regularnego grania. W tym sezonie zanotował on tylko trzy występy (dwa w Pucharze Ligi i jeden w Pucharze Anglii).

28-letni Lingard wzbudza zainteresowanie kilku klubów spoza Anglii, w tym m.in. Nice. Woli on jednak zostać w ojczyźnie. W jego kierunku spoglądają Newcastle United, Tottenham, West Ham, Sheffield United i West Bromwich Albion.

Kontrakt 24-krotnego reprezentanta Anglii z „Czerwonymi Diabłami” jest ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy