Manchester United szykuje nową ofertę za skrzydłowego. Łącznie 100 milionów euro

Manchester United szykuje nową ofertę za skrzydłowego. Łącznie 100 milionów euro
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Santi Aouna | Sebastien Denis

Manchester United nie ustaje w staraniach o Antony'ego, o czym informują Santi Aouna oraz Sebastien Denis. Ich zdaniem przedstawiciel Premier League szykuje nową ofertę za Brazylijczyka, która ma szansę powodzenia.

Manchester United nie ustaje w staraniach o wzmocnienia. Pierwsze mecze nowego sezonu dały jasny sygnał, że potencjał ludzki, jakim dysponuje obecnie nowy menedżer Erik ten Hag, jest zbyt skromny, by stawić czoła trudom Premier League.

Z tego powodu w tempie ekspresowym dogadano pozyskanie z Realu Madryt Casemiro. Brazylijczyk wkrótce powinien złożyć podpis pod kontraktem, a oficjalna wiadomość w tej sprawie to właściwie kwestia godzin.

Okazuje się jednak, że 30-latek być może trafi na Old Trafford wspólnie z rodakiem, bo od dłuższego czasu czynione są starania w kierunku sprowadzenia Antony'ego.

Choć sprawa ostatnio wyhamowała, to wydaje się, że wszystko zmierza ku temu, by skrzydłowy ostatecznie trafił do Manchesteru United. Sam zainteresowany pozytywnie zapatruje się na ten pomysł i obecnie wszystko leży w rękach klubów.

Ostatnia propozycja „Czerwonych Diabłów”, która opiewała na 80 milionów euro, została odrzucona. Te nie zamierzają jednak rezygnować z pomysłu i według Santiego Aouny oraz Sebastiena Denisa nowa oferta powinna trafić do Ajaksu Amsterdam już wkrótce.

Doniesienia medialne sugerują, że łącznie wyniesie ona 100 milionów euro, na co złoży się 80 milionów euro podstawy oraz kolejne 20 milionów euro w postaci bonusów. Wszystko w rękach Holendrów, którzy już rzekomo rozglądają się za następcą 22-latka.

Od początku swojego pobytu w Eredivisie Antony rozegrał łącznie 82 mecze. W tym czasie strzelił 24 bramki, a do tego zanotował także 22 asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy