Manchester United walczy o Gattuso

Manchester United walczy o Gattuso
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Manchester United nie złożył jeszcze broni i zamierza waliczyć o pomocnika AC Milan, Gennaro Gattuso. Włoch jeszcze do niedawna deklarował, że zostanie w swoim obecnym klubie nawet gdy ten będzie występował w S(...)

Manchester United nie złożył jeszcze broni i zamierza waliczyć o pomocnika AC Milan, Gennaro Gattuso. Włoch jeszcze do niedawna deklarował, że zostanie w swoim obecnym klubie nawet gdy ten będzie występował w Serie B. Wydawało się, że wojownik podjął już ostateczną decyzję, jednak cały czas do przejścia na Old Trafford namawia go menedżer "Czerwonych Diabłów" - Sir Alex Ferguson.

O ostatecznej decyzji Gattuso powinniśmy się dowiedzieć już niedługo. Jak poinformowały media, agent piłkarza, Andrea D'Amico planuje przeprowadzić ze swoim klientem poważną rozmowę na temat jego dalszej kariery piłkarskiej.
Więcej na temat: Włochy Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy