Manchester United wypożyczy Chonga do Werderu

Manchester United wypożyczy Chonga do Werderu fot. Tahith Chong I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

Nicolò Schira informuje, że Tahith Chong w najbliższym sezonie będzie występował w Werderze Brema.

Niemiecki klub wypożyczy 20-letniego zawodnika Manchesteru United na rozgrywki 2020/2021. Zdaniem Schiry wszystko jest już dogadane.  

Chong szkoli się w MU od 2016 roku, kiedy to trafił na Old Trafford z Feyenoordu. Od tamtej pory młodzieżowy reprezentant Holandii rozegrał kilkadziesiąt meczów w zespołach „Czerwonych Diabłów” U-18 czy U-23. W pierwszej drużynie uzbierał do tej pory 16 występów. Zanotował w nich dwie asysty.  

Kilka miesięcy temu Chong był łączony z przenosinami do Interu. Mediolańczycy prowadzili zaawansowane rozmowy w sprawie jego transferu. Ostatecznie młody skrzydłowy zdecydował się podpisać nowy kontrakt z MU.  

Teraz ma ogrywać się w Bundeslidze. Werder utrzymał się w niej, wygrywając baraże z 1. FC Heidenheim.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy