Manchester United zamierza walczyć o podpis napastnika
2022-06-04 11:24:28; Aktualizacja: 3 lata temu
Manchester United nie zamierza odpuszczać rywalizacji o podpis Darwina Núñeza - uważa „The Independent”.
Darwin Núñez jest jednym z głównych celów transferowych nowego menedżera Manchesteru United Erika ten Haga i władze „Czerwonych Diabłów” planują powalczyć o jego podpis z Liverpoolem. Na Old Trafford nikt nie ma wątpliwości co do piłkarskiej klasy Urugwajczyka i słuszności starania się o jego transfer.
Jakiś czas temu RMC Sport informowało, że Núñez odrzucił dwie oferty z Premier League, których nadawcami były Newcastle United i właśnie Manchester United. Wszystko przez to, że zależy mu na występach w Lidze Mistrzów. „The Independent” przedstawia sprawę nieco inaczej, a mianowicie, że piłkarz do tej pory faktycznie faworyzował Liverpool, ale jego obóz jest gotów wysłuchać działaczy MU, ponieważ klub wchodzi w nową erę pod wodzą wspomnianego Ten Haga.
W minionym sezonie 22-letni Núñez zdobył 26 bramek w lidze portugalskiej, co dało mu koronę króla strzelców. Do tego dorzucił sześć goli w Lidze Mistrzów, gdzie trafiał do siatki w starciach z Barceloną, Bayernem, Ajaksem oraz Liverpoolem. Popularne
Wydaje się, że Núñez powinien kosztować około 80 milionów euro.
Innym zawodnikiem, którym interesuje się Manchester United, jest Frenkie de Jong. Holendra może być ciężko wyciągnąć z Barcelony, chociaż Ten Hag chce przekonać go do transferu.













![Marek Papszun zdecydował. Tych piłkarzy Legia Warszawa chce zatrzymać [POTWIERDZONE]](img/photos/114461/170x113/marek-papszun.jpg)







![Brøndby rzuca wszystko ja jedną szalę. Sięga po napastnika, którym kiedyś interesowała się Legia Warszawa [OFICJALNIE]](img/photos/85729/90x60/emmanuel-dennis.jpg)
![Sebastian Szymański odchodzi z Fenerbahçe [OFICJALNIE]](img/photos/114773/90x60/sebastian-szymanski-robert-lewandowski.jpg)

![Koszmarny błąd reprezentanta Polski w Lidze Europy [WIDEO]](img/photos/114772/90x60/skorupski.jpg)







