Manchester United znalazł upragnionego napastnika?! Ruszyły negocjacje

Manchester United znalazł upragnionego napastnika?! Ruszyły negocjacje
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pedro Morata [COPE]

Manchester United szuka środkowego napastnika i ruszyły negocjacje w sprawie pozyskania Raúla de Tomása - informuje Pedro Morata z COPE.

Manchester United zaczął obecny sezon koszmarnie, bo najpierw podopieczni Erika ten Haga musieli uznać wyższość Brightonu (1-2), a w sobotę doszło do zawstydzającej porażki przeciwko Brentfordowi w stosunku 0-4.

Na Old Trafford niewątpliwie jest gorąco, co potwierdza fakt, że holenderski menedżer odwołał dzień wolny i zaserwował swoim zawodnikom trening. Tam mieli oni przebiec dystans 13,8 kilometra.

Wiele do życzenia pozostawia nie tylko dyspozycja sportowa, ale też kadra pierwszego zespołu. Z tego powodu działacze brytyjskiego klubu szukają wzmocnień, a jedną z newralgicznych pozycji jest środek ataku.

Tu pod uwagę brani byli ostatnio między innymi Timo Werner, Álvaro Morata oraz Mauro Icardi. Pierwszy z nich znalazł już nową ekipę, a w przypadku dwóch kolejnych nazwisk sprawa jest w toku. Okazuje się natomiast, że na horyzoncie pojawił się kolejny kandydat - Raúl de Tomás, o czym poinformował na antenie radia COPE Pedro Morata.

Negocjacje ruszyły i wkrótce powinniśmy spodziewać się nowych wieści w sprawie. Jeśli do tego ruchu dojdzie, Espanyol może zarobić na atakującym kwotę z przedziału 25-30 milionów euro.

27-latek, który jest wychowankiem Realu Madryt, rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 36 spotkań. W nich zdobył 17 bramek i zanotował trzy asysty.

Umowa wiąże go z katalońskim zespołem do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy