Mandžukić do Premier League?!

Mandžukić do Premier League?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph

Przyszłość Mario Mandžukicia nie jest do końca jasna. To wykorzystać próbuje kilka klubów, a ostatnio do wyścigu zmierzającego po podpis Chorwata dołączył Everton.

33-latek już przed rokiem był typowany do odejścia z Juventusu. Wtedy jednak nie musiał tego robić, bowiem klub zmienił Gonzalo Higuaín. W przekroju całego sezonu doświadczony napastnik okazał się bardzo ważnym członkiem zespołu, a świadczą o tym chociażby dwa trafienia w wygranym 3:1 meczu z Napoli. 

Mając to na uwadze, w kwietniu „Stara Dama” postanowiła zaproponować Chorwatowi nowy kontrakt i związała się z nim do 30 czerwca 2021 roku. Należy jednak pamiętać, że z Allianz Stadium odszedł już Massimiliano Allegri, którego zastąpił Maurizio Sarri. Według włoskich mediów były opiekun Chelsea w swojej drużynie nie widzi miejsca dla piłkarza z Bałkanów, stąd fala spekulacji.

Mario Mandžukić ponoć widziałby siebie grającego ponownie dla Bayernu Monachium, lecz o wiele większa zainteresowanie jego pozyskaniem wykazuje Borussia Dortmund. Na tym jednak nie koniec. Według dziennika „The Telegraph” były zawodnik Atlético Madryt trafił na celownik Marco Silvy. Menedżer Evertonu chciałby wnieść do ataku swojej drużyny nieco doświadczenia, dlatego też poprosił zarząd klubu o pozyskanie chorwackiego napastnika. 

Podczas ubiegłej kampanii Mandžukić pojawił się na boisku 33 razy, w tym czasie dziesięciokrotnie wpisał się na listę strzelców i posłał siedem finalnych podań. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy