Mandžukić wróci do Europy?!

Mandžukić wróci do Europy?! fot. Al-Duhail SC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fanatik

Mario Mandžukić może wrócić na Stary Kontynent. Zainteresowanie jego usługami przejawia bowiem Fenerbahçe.

Przeciętne występy Chorwata w Katarze doprowadziły do tego, że on sam zaczął zastanawiać się nad zmianą miejsca pracy. Niewykluczone, że w lecie ponownie zobaczymy go w Europie.

Zdaniem tureckich mediów Mandžukić znalazł się na celowniku Fenerbahçe. Wspomniany klub chciałby go wypożyczyć.

Ekipa ze Stambułu miała złożyć katarskiemu Al Duhail konkretną ofertę. Według niej nowy pracodawca napastnika pokryłby w trakcie transferu czasowego całość jego pensji. Ta opiewa obecnie na dwa miliony euro.

Na razie strony nie doszły do porozumienia. Wydaje się jednak, że jeśli nikt inny nie włączy się do walki, te wkrótce podpiszą odpowiednie dokumenty i transakcja zostanie zrealizowana.

34-latek rozegrał w Katarze łącznie sześć meczów. W tym czasie zdobył jednego gola.

Umowa napastnika obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy