Marca: Chelsea szuka nowego szkoleniowca!

Marca: Chelsea szuka nowego szkoleniowca! fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Marca

Jak poinformowała „Marca”, relacje pomiędzy Romanem Abramowiczem i Antonio Conte są zrujnowane.

Po wtorkowej porażce 0-3 z Romą, Chelsea rozpoczęła poszukiwania nowego menedżera na kolejny sezon. Relacje pomiędzy Antonio Conte i właścicielem klubu, Romanem Abramowiczem, są w strzępach. Włoski trener był zirytowany działaniami włodarzy „The Blues” podczas letniego okna transferowego, a teraz Rosjaninowi nie podobają się wyniki osiągane przez zespół, co coraz bardziej ich od siebie oddala. 

Wydaje się mało prawdopodobne, że w kolejnym sezonie na stanowisku szkoleniowca na Stamford Bridge nadal będzie pracował Conte. Pomimo wywalczenia mistrzostwa Anglii, Włoch popadł z kilkoma piłkarzami w konflikty , z których najgłośniejszy był ten z Diego Costą.

Roman Abramowicz miał już zdecydować się na przyszłe zwolnienie Conte. Rosyjski biznesmen jest znany ze swojego braku cierpliwości. W przeszłości zwolnił między innymi Roberto Di Matteo zaledwie kilka miesiący po tym, jak ten zapewnił mu pierwszy w historii Chelsea puchar Ligi Mistrzów.

Conte i Abramowicz unikają rozmawiania ze sobą, a pośrednikiem pomiędzy nimi została Marina Granovskaia, będąca jednym z dyrektorów klubu. Włoch jest świadomy, że Chelsea poszukuje nowego szkoleniowca, ale wciąż chce zakończyć obecny sezon w dobrym stylu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy