Marca: Sturridge zaoferowany Interowi

Marca: Sturridge zaoferowany Interowi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca

Według najnowszych wieści przedstawiciele Daniela Sturridge’a zaproponowali Interowi Mediolan zatrudnienie swojego klienta.

„Nerazzurri” w przeszłości wielokrotnie starali się o angaż 29-letniego napastnika. Za każdym razem mediolańczycy nie potrafili jednak znaleźć nici porozumienia z Liverpoolem. Pierwszego lipca Anglik ostatecznie rozstał się z „The Reds” i tym samym może w spokoju szukać nowego pracodawcy. 

Jego agenci już intensywnie nad tym pracują. Jak informuje „Marca”, jednym z klubów, któremu zaproponowali usługi swojego klienta jest… Inter Mediolan. Problem w tym, że po zmianie na ławce trenerskiej przedstawiciel Serie A nie wykazuje już zainteresowania zatrudnieniem 26-krotnego reprezentanta „Synów Albionu”.

Antonio Conte cały czas liczy, że mediolańczycy sprowadzą Romelu Lukaku i Edina Džeko. Niemniej, w przypadku fiaska dotyczącego wspomnianej dwójki, można założyć, że temat angażu Sturridge’a wróci ze zdwojoną siłą. Chyba że wcześniej środkowy napastnik podpisze kontrakt z innym zespołem.

Podczas ubiegłego sezonu Anglik wybiegał na boisko 27 razy. Swoją obecność zaznaczył czterema trafieniami i dwoma kluczowymi podaniami. 

Dodajmy, że jak dotąd 29-latek ani razu nie występował poza granicami Wysp Brytyjskich.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Atlético Madryt: Zmarł 14-letni Christian Minchola Atlético Madryt: Zmarł 14-letni Christian Minchola Barcelona wyceniła Arturo Vidala Barcelona wyceniła Arturo Vidala Jagiellonia Białystok: Piłkarze nie zgadzają się na redukcję pensji Jagiellonia Białystok: Piłkarze nie zgadzają się na redukcję pensji UEFA ma plan na dokończenie rozgrywek. TRZY warianty UEFA ma plan na dokończenie rozgrywek. TRZY warianty Milik częścią głośnej wymiany? Napoli może go wykorzystać do pozyskania DWÓCH zawodników! Milik częścią głośnej wymiany? Napoli może go wykorzystać do pozyskania DWÓCH zawodników! André Villas-Boas chce skończyć sezon w... grudniu. „To będzie najbardziej opłacalne” André Villas-Boas chce skończyć sezon w... grudniu. „To będzie najbardziej opłacalne” Coutinho zgadza się na kolejne wypożyczenie. Jest tylko jeden warunek! Coutinho zgadza się na kolejne wypożyczenie. Jest tylko jeden warunek!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy