Marca: Sturridge zaoferowany Interowi

Marca: Sturridge zaoferowany Interowi fot. FotoPyk
Karol Brandt
Źródło: Marca

Według najnowszych wieści przedstawiciele Daniela Sturridge’a zaproponowali Interowi Mediolan zatrudnienie swojego klienta.

„Nerazzurri” w przeszłości wielokrotnie starali się o angaż 29-letniego napastnika. Za każdym razem mediolańczycy nie potrafili jednak znaleźć nici porozumienia z Liverpoolem. Pierwszego lipca Anglik ostatecznie rozstał się z „The Reds” i tym samym może w spokoju szukać nowego pracodawcy. 

Jego agenci już intensywnie nad tym pracują. Jak informuje „Marca”, jednym z klubów, któremu zaproponowali usługi swojego klienta jest… Inter Mediolan. Problem w tym, że po zmianie na ławce trenerskiej przedstawiciel Serie A nie wykazuje już zainteresowania zatrudnieniem 26-krotnego reprezentanta „Synów Albionu”.

Antonio Conte cały czas liczy, że mediolańczycy sprowadzą Romelu Lukaku i Edina Džeko. Niemniej, w przypadku fiaska dotyczącego wspomnianej dwójki, można założyć, że temat angażu Sturridge’a wróci ze zdwojoną siłą. Chyba że wcześniej środkowy napastnik podpisze kontrakt z innym zespołem.

Podczas ubiegłego sezonu Anglik wybiegał na boisko 27 razy. Swoją obecność zaznaczył czterema trafieniami i dwoma kluczowymi podaniami. 

Dodajmy, że jak dotąd 29-latek ani razu nie występował poza granicami Wysp Brytyjskich.  

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy