MARCA: Varane przekazał kolegom z Realu, że myśli o zmianie klubu

MARCA: Varane przekazał kolegom z Realu, że myśli o zmianie klubu fot. FotoPyk
Karol Brandt
Źródło: Marca

Real Madryt może mieć latem problem. Według najświeższych wieści, Raphaël Varane chce latem zmienić klub.

Kilka dni temu dobrze poinformowani francuscy dziennikarze obwieścili zamiary 25-letniego defensora. W koszulce Realu Madryt wychowanek Lens wygrał już praktycznie wszystko, co jest do wygrania i dlatego też potrzebuje nowych wyzwań (więcej - tutaj).

Teraz do tych doniesień postanowili odnieść się hiszpańscy żurnaliści, którzy przekonują, że Raphaël Varane już wcześniej podzielił się swoim planem z kolegami z szatni. Tym samym piłkarze Realu Madryt mieli nie być zaskoczeni pojawiającymi się spekulacjami transferowymi. 

„Marca” przekonuje, że zawodnikowi nie podoba się to, jak traktowano go w przeszłości. Mianowicie, krytykowano go bez większej zasadności. Dodatkowo mistrz świata z 2018 roku uważa, że z obecnym zespołem osiągnął on już więcej, niż początkowo zakładał. To wszystko sprawia, że Francuz ma pewne rozterki odnośnie swojej przyszłości i na ten moment chce to sobie wszystko przemyśleć. 

Jeśli ostatecznym rezultatem jego rozmyślań będzie chęć letniej przeprowadzki, wówczas zarówno klub, jak i Zinédine Zidane, który sprowadzał go do Realu Madryt, będą musieli uszanować wolę piłkarza. Chociaż na ten moment władze „Królewskich” nawet nie biorą pod uwagę sprzedaży Varane’a, który w ich barwach rozegrał 268 spotkań i zdobył m.in. dwa tytuły mistrzowskie i pięć Pucharów Europy. Jego umowa z obecnym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2022 roku.

Do tej pory zainteresowanie 25-latkiem wyraziły takie kluby jak Manchester United, Juventus czy Paris Saint-Germain.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy