Marcel Sabitzer na wylocie z Bayernu Monachium

Marcel Sabitzer na wylocie z Bayernu Monachium fot. Philippe Ruiz/Xinhua/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Georg Holzner [Kicker]

Bayern Monachium może latem sprzedać Marcela Sabitzera, o czym informuje Georg Holzner na łamach „Kickera”.

Kiedy w sierpniu 2021 roku Marcel Sabitzer zamieniał RB Lipsk na Bayern Monachium, wierzono, że będzie on realnym wzmocnieniem. Duży wpływ na ten ruch miał trener ówczesnych mistrzów Niemiec Julian Nagelsmann, który znał Austriaka jeszcze z poprzedniej drużyny.

28-latek do tej pory może i miał jednorazowe przebłyski, ale w ogólnym rozrachunku wielkiej furory nie zrobił. W związku z tym jeszcze latem mówiło się o jego transferze.

Ostatecznie jednak Bayern Monachium nie zdołał sprowadzić nikogo w zamian, dlatego dano Sabitzerowi jeszcze jedną szansę.

On jednak ewidentnie nie wykorzystał ją tak, jak należy, a w poczekalni czeka już Konrad Laimer. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że latem trafi on do Bawarii.

To zła wiadomość dla 28-latka. Według informacji, które podaje Georg Holzner na łamach „Kickera”, wkrótce dojdzie do rozmów otoczenia zawodnika z władzami Bayernu Monachium. Bardzo możliwe, że Sabitzer zostanie sprzedany latem lub zimą. W obliczu przybycia innego środkowego pomocnika jego szanse na grę drastycznie spadną.

Wychowanek Admiry Villach rozegrał w tym sezonie łącznie 23 mecze. W tym czasie zdobył jednego gola oraz zanotował jedną asystę. Kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy