Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie

Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie fot. Matt Wilkinson/Focus Images/MB Media/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TheAthletic.com

Marcelo Bielsa znalazł się na celowniku władz Evertonu, które niedawno rozstały się z Frankiem Lampardem, ale strony raczej nie nawiążą ze sobą współpracy.

Everton zainteresował się pozostającym obecnie bez klubu Marcelo Bielsą i Argentyńczyk miał zjawić się w czwartek na rozmowach w Anglii. Jak można przeczytać na TheAthletic.com, w ich trakcie 67-latek zaproponował swoje rozwiązanie - objęcie zespołu latem. Do końca tego sezonu pracowałby z drużyną U-21  „The Toffees” i w akademii, przygotowując się do piastowania docelowego stanowiska. W tym czasie seniorami zająłby się jego sztab.

Działacze angielskiego klubu raczej nie byli otwarci na taki pomysł. Szukają oni kogoś na tu i teraz, ponieważ drużyna znajduje się w strefie spadkowej tabeli Premier League. W 20 dotychczasowych meczach zdobyła 15 punktów. Strata do bezpiecznej lokaty nie jest duża, bo wynosi dwa „oczka”.

Oczekuje się, że nowym menedżerem Evertonu zostanie ostatecznie Sean Dyche. Pisze o tym zarówno TheAthletic.com, jak i Fabrizio Romano. Ten drugi sugeruje, że może on parafować kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku.

Dyche jest wolny od kwietnia 2022 roku, kiedy to rozstał się z Burnley, gdzie pracował przez prawie 10 lat. Wcześniej był zatrudniony w Watfordzie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy