Marcelo ma na stole trzy oferty. Wszystkie z czołowych europejskich lig

Marcelo ma na stole trzy oferty. Wszystkie z czołowych europejskich lig fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Foot Mercato

Marcelo otrzymał propozycję zasilenia szeregów OGC Nice, Monzy oraz Bayeru Leverkusen - poinformowali Sebastien Denis i Lucas Billard z „Foot Mercato”.

Doświadczony obrońca zakończył obfitującą w sukcesy przygodę z Realem Madryt wraz z końcem czerwca i od tego momentu wciąż zastanawia się nad wykonaniem kolejnego kroku w karierze.

34-letni zawodnik dał jednocześnie wyraźnie do zrozumienia, że interesuje go dalsza gra na Starym Kontynencie i trzeba przyznać, że otrzymał szereg mniej lub bardzo poważnych zapytań ze strony europejskich zespołów.

Każdy z nich nie był jednak w stanie sprostać bardzo wysokim wymaganiom Brazylijczyka, w przeciwieństwie do ekip z Arabii Saudyjskiej czy Kataru.

W zaistniałej sytuacji Marcelo podjął decyzję o obniżeniu finansowych oczekiwań, by zwiększyć swoje szanse na znalezienie nowego pracodawcy do końca letniego okna, bo w przeciwnym razie poważnie zastanowi się nad zakończeniem kariery.

Ruch wykonany przez defensora przyniósł spodziewany skutek w postaci przedstawienia mu trzech formalnych ofert ze strony OGC Nice, Monzy oraz Bayeru Leverkusen, o czym poinformowali Sebastien Denis i Lucas Billard z „Foot Mercato”.

Pierwsze dwie drużyny są już od pewnego czasu łączone ze sprowadzeniem 34-latka i w ostatnich dniach wydawało się, że legenda Realu Madryt przybliża się do dołączenia do „Le Gym”.

Finalizacja transakcji utknęła jednak w martwym punkcie i ten fakt może wykorzystać beniaminek Serie A lub zespół z Niemiec, który w fatalnym stylu rozpoczął obecny sezon.

Wspomniani dziennikarze podkreślają, że oferta znajdująca się na stole ze strony Monzy została przedstawiona piłkarzowi przed paroma tygodniami. Natomiast propozycja Bayeru Leverkusen jest najświeższa, gdyż została wystosowana w piątek.

W najbliższych dniach możemy spodziewać się podjęcia ostatecznej decyzji Marcelo odnośnie wyboru jednej z tych ofert lub ogłoszenia faktu zakończenia kariery.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy