Marcin Brosz (chyba) stworzył potwora [WIDEO]

2024-08-04 20:28:34; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Marcin Brosz (chyba) stworzył potwora [WIDEO] Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek Źródło: Transfery.info

Prowadzona przez Marcina Brosza Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała w niedzielę Odrę Opole 3:0. Jego podopieczni zajmują pierwsze miejsce w tabeli I ligi.

Prowadzony przez Marcina Brosza zespół Bruk-Betu Termaliki Nieciecza nowy sezon I ligi zaczął od potyczki z Wartą Poznań, a więc ze spadkowiczem z Ekstraklasy. „Słoniki” wygrały 3:0 po dwóch golach Andrzeja Trubehy i trafieniu Artema Putiwcewa.

Następny tydzień przyniósł jeszcze bardziej okazałe zwycięstwo autorstwa niecieczan. Drużyna zdobyła cztery bramki na terenie Chrobrego Głogów, nie tracąc przy tym ani jednej. Tym razem na listę strzelców wpisali się Wojciech Jakubik (dwukrotnie), Kacper Karasek oraz Maciej Ambrosiewicz.

W niedzielę przyszła kolej na starcie z Odrą Opole. W pierwszej połowie prowadzenie Niecieczy dał Putiwcew. 35-letni środkowy obrońca strzałem głową wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego Ambrosiewicza. Po przerwie drugą bramkę dorzucił Karasek, który popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu po ziemi. Dzieło zwieńczył Daniel Cieśla.

Trzy zwycięstwa, 10 strzelonych goli i ani jednego straconego - bilans zespołu na początku sezonu robi wrażenie.

To oczywiście tylko trzy kolejki, przed Broszem i jego podopiecznymi długie rozgrywki, ale start w ich wykonaniu jest godny pochwały.

51-latek pracuje w Niecieczy od marca. Poprzedni sezon dokończył na 14. miejscu w pierwszoligowej tabeli.