Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem

Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Samuel Szczygielski [Meczyki.pl]

Marcin Brosz znalazł się wśród kandydatów na nowego trenera Podbeskidzia Bielsko-Biała - poinformował Samuel Szczygielski z Meczyki.pl.

Od listopada trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała jest Dariusz Marzec. W pięciu dotychczasowych spotkaniach pod jego wodzą drużyna wygrała raz, a po ostatniej porażce z Odrą Opole 1:2 głośno było o pomeczowej wypowiedzi 54-latka. - Powiedzieć, że jesteśmy frajerami, to zbyt miało - przyznał szkoleniowiec.

O tym, że wkrótce może opuścić on klub informowały już Sportowebeskidy.pl. Źródło to zasugerowało, że wśród kandydatów na nowego trenera „Górali” znajdują się Maciej Stolarczyk oraz Piotr Jawny.

Samuel Szczygielski w programie „I Liga Raport” na kanale Meczyki.pl na YouTubie też wymienił nazwisko tego pierwszego, dając do zrozumienia, że jest faworytem działaczy Podbeskidzia. Jego zdaniem klub rozmawia również z Marcinem Broszem.

Dziennikarz podkreślił jednak, że ma on wysokie oczekiwania finansowe i zależy mu na długoterminowym kontrakcie. Takim, który będzie gwarantował mu spokojną pracę i skupienie się na projekcie, nawet jeśli drużyna spadnie z I ligi. Zobaczymy, jak rozwinie się ta sytuacja.

Podbeskidzie z dorobkiem 17 punktów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli zaplecza Ekstraklasy.

Brosz pracował już w Bielsku-Białej między 2007 a 2009 rokiem. Potem był związany z Odrą Wodzisław Śląski, Piastem Gliwice, Koroną Kielce, Górnikiem Zabrze, a także prowadził reprezentację Polski do lat 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy