Marcin Bułka czy Kasper Schmeichel? Lucien Favre zabrał głos

Marcin Bułka czy Kasper Schmeichel? Lucien Favre zabrał głos fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: OGC Nice

Trener OGC Nice Lucien Favre zabrał głos na temat rywalizacji między słupkami pomiędzy Marcinem Bułką a Kasperem Schmeichelem.

Latem 2021 roku OGC Nice postanowiło wypożyczyć z Paris Saint-Germain Marcina Bułkę. Polak w pierwszym sezonie występował głównie w rozgrywkach pucharowych, ale spisywał się na tyle dobrze, że wykupiony go z mistrza Francji.

Kwota transakcji pochłonęła dwa miliony euro, a sam zawodnik po cichu liczył, że w obliczu odejścia do PSV Eindhoven swojego rywala Waltera Beníteza, otrzyma szansę na regularne występy.

Rzeczywistość okazała się jednak inna, bo ostatecznie do Nicei przybył doświadczony Kasper Schmeichel.

Postawa Duńczyka od początku tego sezonu pozostawia jednak wiele do życzenia, co z kolei powoduje, że tak eksperci, jak i fani żądają, by Lucien Favre stawiał na Polaka.

Co Szwajcar sądzi na temat tej rywalizacji?

- Z pewnością nie jest łatwo zarządzać tą sytuacją, ale w końcu trzeba będzie na coś się zdecydować. Mam duże szczęście, że dysponuje dwoma znakomitymi bramkarzami. Normalne jest też w tym przypadku, że ktoś nie będzie szczęśliwy - twierdzi.

Na kogo postawi zatem Favre? Przekonamy się 1 października, kiedy OGC Nice zmierzy się z Paris Saint-Germain.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy