Marcin Bułka trafiony piwem. Skandaliczne zachowanie czeskich kibiców [WIDEO]

Marcin Bułka trafiony piwem. Skandaliczne zachowanie czeskich kibiców [WIDEO] fot. Viaplay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Marcin Bułka został trafiony piwem przez jednego z kibiców FC Slovácko przy okazji meczu jego OGC Nice w ramach Ligi Konferencji Europy. Pojedynek wygrali ostatecznie Francuzi w stosunku 1-0.

Czwartkowy wieczór obfituje jak na razie nie tylko w wiele ciekawych potyczek w ramach europejskich pucharów, ale też skandaliczne zachowania z udziałem kibiców.

Najpierw bowiem przerwane zostało spotkanie pomiędzy Malmö FF a Unionem Berlin w ramach Ligi Europy po tym, jak Niemcy obrzucili sektor zajmowany przez fanów gospodarzy środkami pirotechnicznymi.

Działo się też niestety w Czechach, gdzie FC Slovácko mierzyło się z OGC Nice.

Spotkanie wygrali Francuzi, którzy pokonali rywala w stosunku 1-0 po golu Nicolasa Pépé. Wynik zszedł jednak tego dnia na drugi plan, a wszystko przez sytuację w drugiej części rywalizacji.

Wówczas przygotowujący się do wybicia piłki golkiper Marcin Bułka został trafiony piwem przez jednego z kibiców gospodarzy. Polak ewidentnie to odczuł, bo przez dłuższy moment nie podnosił się z murawy.

Ostatecznie jednak mógł kontynuować grę i co ważne, zachował czyste konto.

Nie ma wątpliwości, że takie zachowanie, jak to z udziałem fanów Slovácko, powinno być surowo karane i wydaje się, że odpowiednie organy wyciągną w tej sprawie odpowiednie konsekwencje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy