Marcin Bułka ze swoim klubem zaliczył spadek do trzeciej ligi [OFICJALNIE]

Marcin Bułka ze swoim klubem zaliczył spadek do trzeciej ligi [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

LB Châteauroux zremisowało z Rodez (1-1) i na cztery kolejki przed końcem pewne jest, że po sezonie pożegna się z zapleczem francuskiej elity.

Po nieudanym epizodzie z hiszpańskim drugoligowcem, a więc FC Cartageną, Paris Saint-Germain postanowiło skrócić wypożyczenie Marcina Bułki.

Polak został wysłany przez stołeczny klub do zespołu występującego na zapleczu ekstraklasy we Francji. W ramach transferu czasowego pozyskało go LB Châteauroux.

W nowym klubie rzeczywiście na początku grywał on regularnie. Wystąpił w trzech kolejnych meczach. W jednym z nich udało mu się nawet zachować czyste konto.

Później jednak Bułka zmagał się z kontuzją kostki, przez co stracił wiele tygodni i nie mógł pomóc drużynie w kolejnych występach. W międzyczasie zagrał tylko raz, przeciwko Toulouse (0-1), po czym ponownie wrócił na listę kontuzjowanych.

W obliczu absencji Polaka, zespół nie radził sobie zbyt dobrze. Nie wygrał ani jednego spotkania i z każdą kolejną potyczką zbliżał się do degradacji.

Ta została „przyklepana” we wtorkowy wieczór przy okazji meczu z Rodez. LB Châteauroux wprawdzie zremisowało ten starcie, ale swoje zrobiło Guingamp, które pokonało Chambly (1-0).

Oznacza to, że na cztery kolejki przed końcem zespół Polaka jest już pewny spadku z zaplecze francuskiej ekstraklasy.

Na ten moment nie wiadomo, jaka będzie przyszłość samego golkipera. Wydaje się jednak, że w tej chwili najbardziej powinien zadbać o rehabilitację i powrót do pełnej sprawności.

Licząc wszystkie kluby i rozgrywki, Bułka zanotował w trwającym sezonie łącznie dziesięć występów. W dwóch z nich udawało mu się zachować czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy