Marcin Najman z wierszem z okazji odejścia Paulo Sousy z reprezentacji Polski [WIDEO]

Marcin Najman z wierszem z okazji odejścia Paulo Sousy z reprezentacji Polski [WIDEO] fot. Marcin Najman [Facebook]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marcin Najman [Facebook]

Wiele osób komentuje zachowanie Paulo Sousy, który chce odejść z reprezentacji Polski. W tym gronie nie zabrakło Marcina Najmana.

Sousa zakomunikował Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, że chce rozstać się z reprezentacją, prosząc prezesa Cezarego Kuleszę o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Działacz nie wyraził na to zgody. Nie oznacza to, że strony się nie rozstaną. Niemal na pewno do tego dojdzie, ale do rozstrzygnięcia pozostaje formuła takiego kroku.

W ostatnich kilkudziesięciu godzinach zachowanie Sousy komentowało wielu dziennikarzy czy kibiców. Swoje trzy grosze dorzucił Najman.

Pięściarz postanowił podzielić się swoim talentem poetyckim. „Wiersz z okazji odejścia Paulo Sousy opisujący okoliczności całego zamieszania” - zaczął nagranie wideo Najman, a następnie wyrecytował swoje dzieło.

Oto jego fragment:

Boniek, Zibi, coś ty zrobił?
Brzęczka z Sousą żeś przegonił,
A gdy grzmiałem: to błąd wielki,
Ty się śmiałeś jak boss ze sklejki,
Wtórowali ci klakierzy,
Borki, Stanowskie, jako Brzęczka hejterzy,
Prawda jest naprawdę smutna,
Sousa to jest kawał trutnia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy