Marco Asensio znalazł nowy klub. „Here we go!”

Marco Asensio znalazł nowy klub. „Here we go!” fot. SOPA Images/SIPA USA/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Fabrizio Romano [Twitter]

Marco Asensio zostanie nowym zawodnikiem Paris Saint-Germain. Finalizacja całej operacji powinna nastąpić w przyszłym tygodniu - twierdzi Fabrizio Romano.

Asensio żegna się po ośmiu latach z Realem Madryt, z którym sięgnął po 17 trofeów. Hiszpan otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu, lecz zdecydował się podjąć nowe wyzwanie.

Wiele wskazuje na to, że następnym przystankiem w karierze wychowanka RCD Mallorki będzie Paris Saint-Germain. Fabrizio Romano ujawnia, iż cała operacja znajduje się na finiszu.

Skrzydłowy osiągnął już ustne porozumienie z mistrzem Francji, które wkrótce zostanie przelane na papier.

27-latek podpisze z francuskim gigantem umowę do czerwca 2027 roku. Kluczową rolę w negocjacjach odegrał ponownie Luís Campos. Portugalczyk osobiście je nadzorował.

Paris Saint-Germain zamierza ogłosić transfer już w przyszłym tygodniu. Wcześniej Asensio pożegna się z kibicami na Estadio Santiago Bernabeu.

W Paryżu reprezentant Hiszpanii spotka się ze sporymi oczekiwaniami. Po odejściu Lionela Messiego w ataku wytworzy się spora luka, którą trzeba będzie załatać.

Oczywiście, doświadczenie skrzydłowego z Mallorki ma pomóc PSG w sięgnięciu po upragnioną Ligę Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy