Marcos Alonso: Nie wiem, po co ktoś miałby iść do Bayernu

Marcos Alonso: Nie wiem, po co ktoś miałby iść do Bayernu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Od kilku tygodni Bayern Monachium walczy o podpis Calluma Hudsona-Odoia. Chelsea na razie jest nieugięta i zamierza wyrażać zgody na transfer. Głos w tej sprawie zabrał Marcos Alonso.

18-latek znajduje się na celowniku kilku czołowych klubów europejskich. Największą determinacją na tę chwilę wykazuje się Bayern Monachium, który według „Sky Sports” złożył już cztery oferty (więcej - tutaj).

W Anglii można usłyszeć głosy, że Hudson-Odoi powinien zostać w Premier League, ponieważ od wielu lat walczył o grę właśnie w tej lidze. Tym razem swoją opinią na ten temat podzielił się Marcos Alonso.

– To dobry gracz, ale jest bardzo młody. Musi mieć cierpliwość, być głodnym gry i walczyć o miejsce w składzie. To wszystko, co musi zrobić. Spełnia wszystkie warunki, aby być wspaniałym graczem. Musi walczyć o miejsce w tym zespole lub spróbować znaleźć więcej minut gdzieś indziej – powiedział Hiszpan.

– Bayern Monachium? Jesteśmy Chelsea. Innym wielkim zespołem. Premier League jest najbardziej konkurencyjną ligą na świecie. Nie wiem, po co ktoś miałby iść do Bayernu – stwierdził.

Hudson-Odoi to wychowanek „The Blues”, który na ogół występuje w drużynie do lat 23. Pomimo tego w tym sezonie ośmiokrotnie otrzymał on szansę gry w pierwszym zespole. Swoje występy okrasił golem i trzema asystami. Jego umowa wygasa w połowie 2020 roku.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy