Marin odejdzie do Włoch?

Marin odejdzie do Włoch?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sport Italia

ACF Fiorentina jest zainteresowana pozyskaniem pomocnika Chelsea, Marko Marina.

Niemiec poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu do Sevilli. Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał 30 spotkań i bardzo przyczynił się do triumfu w Lidze Europy. Teraz 25-latek wrócił do Chelsea, gdzie nie może być pewien miejsca w składzie.

Tę sytuację mogą wykokorzystać włodzarze Fiorentiny, którzy już odbyli rozmowy z "The Blues". Negocjacje wydają się być na bardzo zaawansowanym poziomie i wielce prawdopodobne jest, że Niemiec jeszcze w tym tygodni zjawi się we Florencji, by odbyć testy medyczne.

Marin do Londynu przeniósł się przed dwoma sezonamI za osiem milionów euro. Na Stamford Bridge rozegrał jak dotąd zaledwie 16 meczów, w których większość rozpoczynał na ławce rezerwowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy