Mario Balotelli ponownie w Serie A?! „Poprosiłem go, żeby wrócił i pobawił się z nami”

Mario Balotelli ponownie w Serie A?! „Poprosiłem go, żeby wrócił i pobawił się z nami” fot. LiveMedia / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport Italia

Mario Balotelli jest kuszony przez Silvio Berlusconiego powrotem do Monzy i, co za tym idzie, Serie A.

„Biancorossi” dopięli swego i po czterech latach od trafienia w ręce byłego właściciela Milanu oraz premiera Włoch wylądowali w upragnionej najwyższej klasie rozgrywkowej na Półwyspie Apenińskim.

Awans ekipy ze Stadio Brianteo urodził się w dużych bólach, bo dopiero po wygraniu baraży w Serie B i to przy znaczącym udziale byłego gracza Lecha Poznań - Christiana Gytkjæra (autor pięciu trafień w play-offach).

AC Monza po osiągnięciu wymarzonego sukcesu zamierza teraz wzmocnić na tyle swoje szeregi, by powalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie. Otwarcie zapowiedział to właściciel Silvio Berlusconi, który nawet skontaktował się już z Mario Balotellim, by spróbować nakłonić go do powrotu do jego klubu.

Doświadczony napastnik występował w nim w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 i po jego zakończeniu przeniósł się do Adany Demispor, gdzie strzelił 19 goli w 33 występach.

- Poprosiłem go, żeby wrócił i pobawił się z nami - zapewnił Włoch w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- Możemy uczynić z Monzy super drużynę. Chciałbym, by ten awans klubu do Serie A stał się czymś trwałym. Spodziewałem się wielkiej uroczystości, przejeżdżając przez Genuę przed wjazdem do Monzy. Byłem przytłoczony komplementami i dobrymi życzeniami. Wtedy widziałem szczęście ludzi z powodu naszego autobusu jadącego przez miasto. Teraz fajnie jest świętować, ale od jutra będziemy myśleć o przyszłości - dodał Berlusconi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy