Mariusz Stępiński zdobył czwartą bramkę w sezonie 2020/2021

Mariusz Stępiński zdobył czwartą bramkę w sezonie 2020/2021 fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Mariusz Stępiński zdobył gola, a jego Lecce pokonało Chievo Werona.

W piątkowy wieczór doszło do ciekawej potyczki na zapleczu Serie A. W jednym ze starć Chievo Werona mierzyło się z Lecce.

Spotkanie było szczególnie ważna dla Mariusza Stępiński. Polski napastnik był bowiem związany z ekipą „Mussi Volanti” w latach 2017-2019, zanim trafił do Hellasu.

Teraz jednak stanął po drugiej stronie barykady i pokazał się z dobrej strony. W 20. minucie trafił do siatki i otworzył wynik. Była to jego czwarta bramka w tym sezonie.

W drugiej części meczu zmienił go Filippo Falco, który w doliczonym czasie gry przechylił szalę zwycięstwa na korzyść gości i ustalił rezultat na 2-1.

Warto wspomnieć, że w 81. minucie na placu gry w barwach dzisiejszych zwycięzców zameldował się też inny Polak, Marcin Listkowski.

Dzięki zwycięstwu Lecce awansowało na fotel lidera Serie B.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy