Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać

Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać fot. Oleh Dubyna / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Santi Aouna [Footmercato.net]

Nawiązanie współpracy z Zinédine'em Zidane'em ma być marzeniem współwłaściciela Manchesteru United Jima Ratcliffe'a - podaje Santi Aouna.

Jim Ratcliffe kupił 27,7 procenta akcji Manchesteru United i w najbliższym czasie chce zrobić wszystko, co w jego mocy, by pomóc wrócić „Czerwonym Diabłom” na szczyt w Anglii i całej Europie. Planowane są transfery, ale niewykluczone, że proces zmian obejmie również stanowisko menedżera drużyny.

Odejście Erika ten Haga nie jest w żaden sposób przesądzone, natomiast Samuel Luckhurst z „The Manchester Evening News” zasugerował, że brak awansu do kolejnej edycji Ligi Mistrzów może do niego doprowadzić.

Santi Aouna informuje tymczasem, że marzeniem Jima Ratcliffe'a i grupy Ineos jest zatrudnienie Zinédine'a Zidane'a. Francuza już w przeszłości łączono z przeprowadzką na Old Trafford, natomiast teraz temat może być bardziej konkretny.

Dziennikarz podkreśla, że sprawa nie będzie łatwa. Tak naprawdę dopiero okaże się, jak 52-latek zapatruje się na podjęcie pracy w MU.

Przypomniał też, że Jean-Claude Blanc, a więc dyrektor generalny Ineos Sport, próbował już zwerbować „Zizou”, gdy pracował w Paris Saint-Germain.

Zidane pozostaje bez klubu od 2021 roku, gdy rozstał się z Realem Madryt. Z nim między innymi trzykrotnie triumfował w Lidze Mistrzów.

- Przyszłość we Włoszech? Dlaczego nie, wszystko może się zdarzyć. Teraz robię inne rzeczy, ale przekonamy się, czy będzie mi dane jeszcze raz zasiąść na ławce trenerskiej - przyznał ostatnio Francuz w rozmowie z Gianlucą Di Marzio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy