Mateusz Praszelik odpowiada Krzysztofowi Stanowskiemu: Uważałem pana za kompetentnego dziennikarza

Mateusz Praszelik odpowiada Krzysztofowi Stanowskiemu: Uważałem pana za kompetentnego dziennikarza fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mateusz Praszelik [Twitter] | Krzysztof Stanowski [Twitter]

Mateusz Praszelik odpowiedział za pośrednictwem Twittera Krzysztofowi Stanowskiemu, który zasugerował, że ten nie radzi sobie po transferze do Włoch.

Mateusz Praszelik to były zawodnik Legii Warszawa, który po dobrym okresie w Śląsku Wrocław, przeniósł się do Włoch. Tam dwa miliony euro zapłacił za niego Hellas Werona.

Ofensywny pomocnik w nowych barwach sobie nie poradził i dlatego w styczniu wypożyczono go do Cosenzy.

Na ten temat wypowiedział się Krzysztof Stanowski.

„Przypomniał mi się taki piłkarz jak Mateusz Praszelik. Nieco ponad rok temu za dwa miliony euro przeszedł do Serie A (Hellas), ale nie grał. Wypożyczyli go więc do Serie B (Cosenza, 16 miejsce w tabeli), ale też nie gra”.

O ile na początku Praszelik grywał regularnie, o tyle z czasem zaczęło brakować go w kadrze meczowej. Jest to podyktowane kontuzją, co umknęło Krzysztofowi Stanowskiemu.

Ofensywny pomocnik postanowił zatem odpowiedzieć.

„Liczyłem, że jest Pan na tyle kompetentnym dziennikarzem, że przed napisaniem jakiegokolwiek tweeta sprawdza Pan rzetelne informacje, ale widocznie zbyt wiele oczekiwałem” - napisał.

Mateusz Praszelik w poprzednim tygodniu wrócił do indywidualnych treningów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii drze łacha z Chelsea Sieć pizzerii drze łacha z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy